projektowanie ogrodów Wrocław
O mnie
Architekt krajobrazu Hanna Olczyk | Wrocław

dr inż. arch. kraj. Hanna Olczyk

Dyplomowana architekt krajobrazu i prawdziwa pasjonatka roślin, która związała z nimi swoją pracę, wykształcenie i zainteresowania. Dzięki swojemu doświadczeniu i ciągłemu śledzeniu trendów w sztuce ogrodowej potrafi doskonale wpasować się w gusta klienta. Zarówno te sprecyzowane jak i te, które dopiero się formułują. Swoim doświadczeniem chętnie dzieli się z innymi prowadząc kursy z projektowania zieleni, a ciągłe poszerzanie wiedzy zaowocowało tytułem doktora uzyskanym na Uniwersytecie Przyrodniczym. Wieczorami pielęgnuje swoją kolekcję roślin egzotycznych, o którą dla własnego dobra lepiej nie pytajcie, bo może o niej mówić godzinami :)

Referencje

Bardzo polecam. Projekt i pomysły super. Wszystko pięknie i super zrobione. Pani Hania jest bardzo profesjonalna – wyjaśniła wszystko, jak należy przygotować ogród oraz dbać o rośliny, każde pytanie miało odpowiedź. Widać, że ma olbrzymie zamiłowanie do roślin. Współpraca była samą przyjemnością!!!

Bardzo dziękujemy. Naprawdę wyróżnia się Pani swoim pozytywnym i indywidualnym podejściem do klienta. To dziś rzadkość, bo coraz bardziej uwypukla się rynek usługodawcy...będę Panią polecać wszystkim potrzebującym :)

Piękne opracowanie projektowe, pełen profesjonalizm, współpraca z Panią Hanią to sama przyjemność - estetyka, staranne wykonanie projektu ogrodu wraz ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, fachowe doradztwo i wspaniałe pomysły. Jestem zachwycona i z niecierpliwością wyczekuję wiosny, będzie pięknie! Jeszcze raz DZIĘKUJĘ i gorąco polecam!

Bardzo polecam współpracę z Land Arch Design. Pani Hania jest bardzo profesjonalna, terminowa i baaardzo zdolna ;). Uważnie słucha i bierze pod uwagę potrzeby klienta, ale też warunki i możliwości istniejącej przestrzeni. Ma też dużo własnych, genialnych pomysłów na rozwiązania, których sama bym nie wymyśliła! Projekt jest niesamowicie dokładny i bogaty we wszystkie potrzebne informacje dotyczące zieleni, ale też oświetlenia, wymiarów i konstrukcji altany... Ten projekt przeszedł moje oczekiwania, a teraz nie mogę się doczekać realizacji. Bardzo polecam!

Zlecone prace wykonane zostały rzetelnie i terminowo, Pani Hanna wykazała się twórczym podejściem do projektów, uwzględniając wszelkie nasze oczekiwania i sugestie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i z całą odpowiedzialnością możemy polecić Panią Hannę, jako odpowiedzialnego i profesjonalnego partnera, dbającego o wysoką jakość świadczonych usług.

[...] byłam wczoraj na działce z urzędniczką zrobić oględziny drzew i urzędniczka przy okazji stwierdziła, że dawno nie widziała tak dobrze przygotowanej inwentaryzacji dendrologicznej ;)